Michalovce Michalom a Michaelám po novom

V predvečer sviatku všetkých Michalov a Michael, v stredu 28. septembra o 18.00 hod., sa v Chemkostav Aréne uskutoční už šiesty ročník podujatia Michalovce Michalom a Michaelám, ktoré organizuje Mesto Michalovce. Tentoraz bude toto podujatie po novom. Po prvýkrát sa uskutoční v hale a nie na námestí, po prvýkrát bude na pozvánky.

DSC 0969

Čaká vás vystúpenie Desmodu, jednej z najpopulárnejších slovenských kapiel, tešiť sa môžete aj na Michalovčanku Niku Karch a o zábavu sa postará skupina Drišľak. Celým podujatím vás bude sprevádzať jeden z oslávencov, Michal Hudák. Organizátori podujatia majú pripravené aj ďalšie prekvapenia. Vstupenky na podujatie si môžete v cene 13 a 15 eur zakúpiť v predajnej sieti Ticketportál, a samozrejme, Michalovia a Michaely majú vstup do Chemkostav arény zdarma! Stačí prísť s občianskym preukazom (deti s kartičkou poistenca), alebo si vyzdvihnúť voľnú vstupenku už teraz v Informačnej kancelárii Mestského úradu v Michalovciach.

Zlomia rekord?

Organizátori nezabúdajú ani na rekord, ktorý získali ešte v roku 2013, keď sa na námestí zišlo 413 nositeľov krstného mena, ktoré má spoločný základ slova ako metropola Zemplína. Rekord spred troch rokov chcú teraz Michalovčania prekonať. Pomôcť by im k tomu mali všetci Michalovia z blízkeho aj vzdialeného okolia, ktorí sú nositeľmi tohto mena a prídu na túto výbornú akciu. Samozrejme, rekord sa týka aj nositeľov mena ako Miquel, Mike či Michael. Podarí sa organizátorom zlomiť rekord? O tom všetkom sa môžete presvedčiť aj vy sami, keď príde v stredu 28. septembra do Chemkostav Arény!

Vstupenky a registrácia už prebieha

Registráciu spolu so vstupenkou si môžu všetci nositelia mena Michal, Michaela vyzdvihnúť v Mestskej Informačnej kancelárii. Vstupenky pre bežných návštevníkov sú v predaji v Mestskej informačnej kancelárii, Cestovnej kancelárii Bomex, Mestskom kultúrnom stredisku a v sieti Ticketportal.