Motovia moto club racing-PANNONIARING

Email Tlačiť PDF

introrauchVicemajster Slovenska z roku 2010 Peter RAUCH v priebežnom poradí  tohtoročného európskeho šampionátu Alpe Adria v priebežnom poradí na skvelom 5.mieste!

Motovia moto club racing-PANNONIARING
03. - 05. 06.   2011  -  Pannoniaring   -    Maďarsko
Výsledky:
M SR – 3.miesto – Peter RAUCH,  5.miesto – Jaroslav ČECH
AA   –  6.miesto – Peter RAUCH, 11.miesto – Jaroslav ČECH

Tohtoročný šampionát M SR sa skladá zo 6.pretekov. To znamená, že máme za sebou presnú polovicu seriálu. Výsledky našich  sú zatiaľ povzbudením pre dobré výsledky našich pretekárov v sezóne 2011.
img_7805
CELKOVO  SEZÓNA  2011:

Priebežné výsledky:

Majstrovstvá Slovenska: 2.miesto  - Peter RAUCH         trieda 125 ccm    57 bodov
5.miesto   - Jaroslav ČECH      trieda 125 ccm   33 bodov

Európsky šampionát AA: 5.miesto  - Peter RAUCH         trieda 125 ccm   34 bodov
14.miesto - Jaroslav ČECH      trieda 125 ccm    16 bodov

Peter RAUCH

Na preteky na Pannoniaring som sa veľmi tešil, nakoľko trať je technická a preto som veril v dobrý výsledok. Ten napokon nebol až taký oslnivý ,ako som čakal. V piatok som absolvoval dva voľné tréningy .Nazbierali sme nejaké informácie na nastavenie motorky, no prvá kvalifikácia v sobotu potvrdila, že som sa v nastavení vydal nesprávnym smerom. Do druhej  kvalifikácie som všetko vrátil na počiatočné hodnoty a vylepšil som čas o 1,5 sekundy na kolo. Výsledkom toho bolo 9.miesto na štarte. Po nepodarenom štarte som sa postupne prepracoval na 7.miesto. Po tvrdom súboji v poslednom kole s talianskym súperom som nakoniec obsadil 6.miesto v Alpe Adrii.V majstrovstvách Slovenska to bolo 3.miesto.V priebežnom poradí Alpe Adria mi patrí celkové 5. miest a v hodnotení M SR je to 2.miesto. 17.-19.06.2011 nás čaká domáci pretek na Slovakia ringu. V mene svojom aj v mene Motovia moto club racing, pozývame verných fanúšikov motocyklového športu na okruh do Orechovej Potôni pri Dunajskej Strede.
img_2873

Jaro ČECH

Pannoniu hodnotím ako veľmi vydarené podujatie. Silne technický okruh je presne to čo mi v silnej miere vyhovuje. Od začiatku sa mi jazdilo veľmi dobre a po - merne rýchlo som sa na ňom dostal do správneho tempa. Štart sa mi podaril a v preteku sa podarilo polepšiť si  o nejakú tú pozíciu v pred. Motorka na rovinkách trochu zaostávala za konkurenciou. Víkend hodnotím za vydarený za čo môžme ďakovať aj počasiu ktoré vydržalo bez dažďa. Už teraz sa teším na Slovakia ring.

Team manager
Peter BELLÁS